Do góry
O nas
Firma SILVERBIRD Spółka z o.o. działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1995 roku. Zajmujemy się dystrybucją artykułów reklamowych dla klientów z sektora B2B. Obsługujemy zarówno polskie jak i międzynarodowe firmy w zakresie materiałów promocyjnych, gadżetów reklamowych oraz usług poligraficznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, cieszymy się dużym gronem zadowolonych klientów.

Naszym celem jest pomoc w odnajdywaniu optymalnych rozwiązań w stosunku do potrzeb klienta. Jako członek międzynarodowego stowarzyszenia PSI korzystamy z sieci prawie 2000 producentów artykułów reklamowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu setki różnorodnych produktów. Zajmujemy się bezpośrednim importem z Dalekiego Wschodu oraz obrotem artykułów z takich katalogów jak: Gifts, ITD, ARCO, Promotion and Design, Collection, Promotion Tops, The Catalogue, Incentive Gifts i inne.

Wykonujemy usługi w pełnym zakresie - od produkcji oraz importu towaru, poprzez wszelakie znakowanie, kończąc na dostarczaniu towaru bezpośrednio do klienta końcowego.

Nasz profesjonalny zespół sprzedażowy skutecznie doradzi i dopasuje ofertę skrojoną do Państwa potrzeb. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i kontaktu z naszym działem handlowym. Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy w stanie znaleźć najodpowiedniejsze rozwiązanie dla Państwa firmy.
Katalog
produktów
KONTAKT Z NAMI
Silverbird Sp. z o.o
ul. Zagadki 21
02-227 Warszawa

tel.: 22 868 46 80
fax: 22 868 37 92

email: silverbird@silverbird.pl
ZNAKOWANIE
Decydując się na realizację znakowania w naszej firmie zyskujesz kompleksową obsługę. Zapewniamy materiały, na których wykonywany jest nadruk, a gotowy produkt dostarczamy pod wskazany adres nawet w 48 godzin. Charakteryzuje nas szybkość, jakość i najlepsza obsługa!

Czytaj więcej

Silverbird Sp. z o.o
ul. Zagadki 21
02-227 Warszawa

tel.: 22 868 46 80
fax: 22 868 37 92
email: silverbird@silverbird.pl
SilverBird